Skip to main content

Terminale mobilne

Mobilność najczęściej kojarzy się ze swobodnym dostępem do informacji – zawsze i wszędzie. Technologie mobilne to szerokie pojęcie obejmujące różne klasy sprzętu i rozwiązań informatycznych. Zastosowanie rozwiązań mobilnych wiąże się z wyborem technologii oraz rozwiązań informatycznych. Wspieramy Klientów swoją wiedzą w zakresie mobilnych rozwiązań IT oraz pomagamy
w wyborze platformy sprzętowej. Nie zapominamy jednakże o najważniejszej rzeczy – bezpieczeństwie i ochronie informacji.

MILBOOK

Wzmocnione urządzenia MILBOOK to notebooki oraz tablety przeznaczone do użytku w trudnych i wymagających warunkach środowiskowych. Dodatkowo są odporne na upadki, uderzenia, silne wibracje, ekstremalne temperatury oraz kurz czy deszcz. Wytrzymałe notebooki MILBOOK charakteryzują się dużą wydajnością. Ich sercem są silne procesory Intel i5/i7 najnowszej generacji ,
a steruje nimi najnowsza wersja  systemu operacyjnego  Windows 11Pro. Tablety MILBOOK są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów wyświetlaczy od 7 do 12 cali o wysokiej jasności i odporności na zarysowania, wspomagane przez różne wersje systemów operacyjnych, co pozwala na spełnianie zróżnicowanych potrzeb Klientów.

Więcej informacji

DURABOOK

Wzmacniane komputery przenośne i tablety DURABOOK posiadają wiodące w klasie parametry wytrzymałościowe MIL-STD oraz  IP. Zaprojektowane, aby łączyć wytrzymałość na poziomie wojskowym, funkcjonalność pracownika terenowego, wydajność komputera stacjonarnego i długą żywotność baterii do nieprzerwanego użytkowania.

Więcej informacji

SUNIT

Sunit jest wiodącym producentem nowoczesnych komputerów pokładowych, systemów telematycznych, systemów monitoringowych flot pojazdów (AVL) oraz przemysłowych HUBów do pojazdów. Dzięki przemysłowej architekturze PC/104, Sunit dopasowuje się do różnych potrzeb związanych zarówno z zarządzaniem flotą pojazdów, jak również jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnych Systemów Wspomagania Dowodzenia służb mundurowych (Policja, Straż Graniczna, Policja Celna, wojsko itp.) oraz służb ratownictwa (Pogotowie, Straż Pożarna itp.). Modułowa konstrukcja pozwala jednocześnie na upgrade poszczególnych modułów do najnowszego poziomu technologicznego. Zapewniają stabilną platformę dla aplikacji użytkowych, łączność bezprzewodową w standardach GSM/GPRS/EDGE/WiFI/Bluetooth i wykorzystanie interfejsów CANBus, Video i innych.