• Analizatory widma
  • Analizatory widma
  • Aaronia
  • zewnętrzny analizator widma
  • Aaronia

Analizatory widma

AP-FLYER oferuje analizatory widma pracujące na częstotliwościach od 1Hz do 20 GHz, niemieckiej firmy Aaronia.
Analizatory SPECTRAN® to działające w czasie rzeczywistym, wielozadaniowe przyrządy, przystosowane do pracy w różnych warunkach – zarówno w terenie jak i w laboratorium do testów wstępnych kompatybilności elektromagnetycznej EMC.

Dołączone oprogramowanie analityczne RTSA Suite przekształca Analizator V5 w pełnofunkcjonalny stacjonarny Analizator Widma. Dostępny w 4 różnych wersjach Analizator V5 oferuje rozwiązanie dla prawie każdego zastosowania.
Urządzenia pomiarowe Aaronii zostały zaprojektowane tak, aby uchwycić nawet najkrótsze sygnały. Jego prędkość skanowania i czas zapisu nie ma sobie równych, analizator skanuje pasmo do 20GHz w czasie krótszym niż 20ms, co czyni go najszybszym ręcznym analizatorem widma na świecie.

Dostępne w naszej ofercie modele Spectrum Analyzer/Analizatory widma:

  • zewnętrzny analizator widma SPECTRAN® XFR V5 PRO (przenośny, analizator widma przystosowany do trudnych warunków zewnętrznych. Łatwe w użyciu oprogramowanie jest dostosowane do wykrywania nieznanych lub nielegalnych transmisji w szerokim paśmie częstotliwości. Posiada nieograniczony czas nagrywania, pozwala na przechowywanie kilku godzin danych w czasie rzeczywistym)
  • zdalny analizator widma SPECTRAN® seria V5 RSA (zdalnie sterowany analizator widma, stosowany do pomiarów fal radiowych i mikrofal, zakłóceń, badań EMC, czy Wi-Fi, pomiarów sieci bezprzewodowej)
  • ręczny analizator widma i rejestrator SPECTRAN® V5 (kompaktowy, ręczny analizator widma – idealny do szybkich pomiarów m.in. pomiary radiowe i mikrofalowe, polowanie na zakłócenia, badania EMC, Wi-Fi, pomiary sieci bezprzewodowej)
  • analizator widma i rejestrator SPECTRAN® V5 X USB (analizator widma z podłączeniem USB, podobnie jak pozostałe analizatory serii V5, jest w stanie wykonać szybkie i niezawodne pomiary (m.in. pomiary radiowe i mikrofalowe, polowanie na zakłócenia, badania EMC, Wi-Fi, pomiary sieci bezprzewodowej). Tak jak wszystkie urządzenia z tej serii posiada dołączony zestaw oprogramowania komputerowego do analizy RTSA, który przekształca V5 X w pełni funkcjonalny Stołowy Analizator widma)