• Generatory sygnałowe
  • Generatory sygnałowe
  • Generatory sygnałowe
  • Generatory sygnałowe

Generatory sygnałowe

Swoim Klientom oferujemy najmniejszy na świecie, zasilany baterią, generator sygnału pracujący w zakresie częstotliwości 23,5MHz – 6GHz, niemieckiej firmy Aaronia.

Generatory serii BPSG pozwalają na generowanie sygnałów RF, testy EMC i testy EMI/RFI. Urządzenia dostępne są w 4 różnych wersjach pracujących na częstotliwościach od 23,5MHz do 6GHz. Dzięki kompaktowym wymiarom – 80x50x30mm – i niewielkiej wadze – 150g, seria BPSG jest predestynowana do zastosowań mobilnych (zmieści się w każdej kieszeni).

Z maksymalną mocą +18dBm oraz dynamicznym zakresem do 65dB, seria BPSG wyznacza nowe standardy generatorów sygnału zasilanych baterią. Dzięki wewnętrznej podstawie czasu TCXO, BPSG generuje stabilne i dokładne częstotliwości RF aż do 6GHz.

BPSG może być także podłączone do zewnętrznego zegara referencyjnego i w ten sposób zsynchronizowane z układem pomiarowym. Dodatkowo, ta procedura zwiększa dokładność, jaką można osiągnąć.

GA1484 A/B to wysokiej klasy generator sygnałowy zaprojektowany do wytwarzania stabilnych sygnałów wysokiej częstotliwości do testowania urządzeń w serwisie oraz projektowaniu. Oferuje przemysłową jakość , możliwości oraz niskie koszty eksploatacji.

Przedwzmacniacze sygnału

Masz problemy z odbiorem sygnałów? Chciałbyś zwiększyć sygnał sondy lub wzmocnić sygnał anteny RF?

Szerokopasmowy wzmacniacz sygnału UBBV firmy Aaonia AG jest odpowiedzią na Twoje potrzeby…

Seria UBBV jest wysokiej klasy wzmacniaczem sygnału, współpracującym ze wszystkimi modelami analizatorów widma, dostępnymi na rynku, w szczególności z ręcznym modelem analizatora widma firmy Aaronia.

Dzięki wysokiemu punktowi kompresji (do 100 mW), wzmacniacz UBBV może być stosowany także do zwiększenia mocy małych mikro nadajników.

Zakres częstotliwości pracy urządzeń serii UBBV, w zależności od modelu, wynosi do 30GHz.

Seria UBBV oferuje maksymalną wydajność, szczególnie podczas pomiarów bardzo słabych sygnałów, np. w typowym teście EMC według norm EN55022, EN55011 i innych.