Skip to main content
  • generatory sygnałowe Gratten
  • generatory sygnałowe Gratten
  • generatory sygnałowe Gratten

Generatory sygnałowe

Generatory Sygnału Mikrofalowego Serii GA146X wykorzystują technologię zmiennej częstotliwości Aglie. Szeroki zakres częstotliwości wyjściowej aż do 40 GHz sprawia, że jest on bardziej elastyczny a stosunek jakości do ceny sprawia, że jest on jednym z najlepszych rozwiązań w swojej klasie.

Generatory GA146X mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach takich jak komunikacja, czy radary. Mają zastosowanie w komponentach, odbiornikach i innych produktach w dziedzinie testowania produkcji.

Generatory Sygnału RF Serii GA148X to wysokiej klasy generatory sygnałowe zaprojektowany do wytwarzania stabilnych sygnałów wysokiej częstotliwości do testowania urządzeń w serwisie oraz projektowania. Oferuje przemysłową jakość, duże możliwości oraz niskie koszty eksploatacji.

GA1484 A/B/C generuje sygnały do testów parametrów oraz testów funkcjonalnych elementów i odbiorników. Zakres częstotliwości pracy od 250 kHz do 4 GHz. Jakość tego generatora sygnałowego pozwala na porównanie go do podobnych produktów na rynku. Spełnia on wszystkie wymagania do projektowania i produkcji. Doskonały przyrząd do szkolnych laboratoriów oraz laboratoriów badawczych.

Moduł Generatora Sygnału GA7396 jest stworzony do wykorzystania w przemyśle, bardziej elastyczny, ekonomiczny i wygodny, łatwy w montażu i dostosowaniu do technologii pomiarowej oraz wymagań instrumentów pomiarowych.