Informacja prasowa z dnia 16. listopada 2020 r.

DARE!! Products B.V kontynuuje działalność jako Raditeq B.V.!

Szanowni Państwo!

Po ponad 28 latach istnienia, DARE!! ogłasza światu nową nazwę dla swoich innowacyjnych produktów. Od 16 listopada 2020 roku, DARE!! producent i dostawca najwyższej jakości urządzeń i oprogramowania do pomiarów EMC/RF, kontynuuje działalność pod nazwą Raditeq B.V. Nowa nazwa podkreśla misję, cele i działania firmy i wyraźnie zaznacza różnicę z DARE!! Services B.V.

Oprócz kalibracji elektronicznych urządzeń pomiarowych, DARE!! Services oferuje usługi w zakresie certyfikacji produktów i systemów, testów i przeglądów pod kątem oznakowania CE, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa kompatybilności elektromagnetycznej produktów (EMC). DARE!! Services testuje produkty, maszyny i pojazdy pod kątem odporności na pole (fale radiowe) i niepożądane emisje. W tym zakresie wszystko pozostaje bez zmian, jak również hasło przewodnie firmy „Measure the diference”.

Grupa DARE!! ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową markę Raditeq: www.raditeq.com

DARE !! Products, było niezależnie działającą firmą w ramach grupy DARE!! zaangażowaną w badania i rozwój, budowę oraz dostawę wysokiej klasy zaawansowanych urządzeń pomiarowych i oprogramowania. Produkty te były sprzedawane pod marką Dare!! Instruments. Wykorzystanie tej samej nazwy dla różniących się od siebie działalności mogło wprowadzać swego rodzaju zamieszanie, jak również popularne angielskie słowo DARE, będące nazwą firmy, sprawiało, że nie była ona jedyna w swoim rodzaju. W rezultacie DARE nie mogło być chronione jako niezależny znak towarowy. Wraz ze zmianą nazwy, wszelkie aktywności związane z produktami będą kontynuowane pod wyjątkową nazwą Raditeq. Od teraz różnica jest wyraźnie widoczna:

Pod marką DARE!! będą prowadzone wszelkie działania serwisowe, a marką Raditeq będzie firmowana aparatura oraz systemy EMC/RF.

AP-Flyer bez zmian pozostaje Twoim wyłącznym przedstawicielem Dare!! oraz Raditeq na Polskę.

Raditeq to międzynarodowa firma, wcześniej działająca pod nazwą Dare!! Products, nastawiona na tworzenie aparatury pomiarowej do badań EMC, m. in.: sond, generatorów pola, mierników mocy. Ponadto Raditeq prowadzi specjalne projekty związane z EMC, takie jak: tworzenie zintegrowanych systemów do badań EMC, rozwiązań dla wojska i wiele innych.

Produkty: