Materiały ekranujące

AP-FLYER we współpracy z niemiecką firmą Aaronia, oferuje swoim Klientom szeroką gamę materiałów ekranujących najwyższej jakości, opracowanych przy wykorzystaniu najnowszych  technologii,  o doskonałej skuteczności ekranowania, łatwe w montażu, w atrakcyjnej cenie. Materiały Aaronii są trwałe i odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć czy mróz, są lekkie, przepuszczają powietrze. Gwarantują wysoką skuteczność ekranowania, szczególnie w zakresie wysokich GHz, jak również zapewniają ochronę przed promieniowaniem w.cz. i  polami niskiej częstotliwości.

Materiały ekranujące firmy Aaronia są idealne zarówno do zastosowań wojskowych czy przemysłowych, ale także do ekranowania pomieszczeń domowych, biurowych, laboratoryjnych, jak również można je wykorzystywać jako tkaninę na odzież, czy zasłony.

W naszej ofercie mamy dla Państwa następujące rodzaje materiałów ekranujących:

100dB włóknina ekranująca Aaronia X-Dream®

Skuteczność tłumienia promieniowania RF wynosi: 70dB (99,999 99%) przy 20GHz i 110dB (99,999 999 999%) przy 500MHz. W porównaniu do włóknin ekranujących innych producentów Aaronia X-Dream® oferuje ponad 100-krotnie lepszą skuteczność ekranowania w badanym zakresie częstotliwości. Poza tym materiał ten dzięki możliwości uziemienia jest równie skuteczny w przypadku pól elektrostatycznych i pól elektrycznych niskiej częstotliwości, które są generowane przez kable sieciowe biegnące w ścianach, domowe urządzenia elektryczne, napowietrzne linie wysokiego napięcia itp.

80dB tkanina ekranująca ze stali nierdzewnej Aaronia X-Steel

Materiał jest wykonany ze 100% włókna stalowego. Spełnia wszystkie wymagania przemysłowe i wojskowe. Jest prawie niezniszczalny. Odporny na temp. nawet do 600°C. Doskonały do ekranowania elektromagnetycznego, do wykonywania odzieży o dużym poziomie ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym itp. Aaronia X-Steel oferuje najwyższą w świecie skuteczność ekranowania wśród materiałów ekranujących przepuszczalnych dla powietrza – odznacza się wysoką skutecznością ekranowania w paśmie od 1 MHz do 50 GHz.

50dB tkanina ekranująca Aaronia-Shield®

Skuteczność tłumienia promieniowania RF wynosi: 43dB (99,992%) przy 10GHz i 50dB (99,999%) przy 1GHz. Dodatkowo po uziemieniu może chronić przed polami elektrostatycznymi i polami elektrycznymi niskiej częstotliwości, które są generowane przez kable sieciowe biegnące w ścianach, domowe urządzenia elektryczne i napowietrzne linie wysokiego napięcia. Aaronia-Shield® może być wykorzystywana jak zwykła tkanina. Jest materiałem optymalnym do wykonywania wysoce skutecznych ekranów w postaci namiotów, baldachimów, moskitier, kurtyn, odzieży ochronnej lub do zastosowań w astronautyce.