Ekranowany system audio i wideo

Podczas wykonywania badań EMC istotne jest monitorowanie badanych obiektów. A dla prawidłowych wyników badań ważne jest, aby system monitorowania nie generował żadnych zakłóceń. Podczas testów EMC, system monitorowania narażony jest na silne działanie natężenia pola, generowane podczas każdego pomiaru, zatem bardzo ważne jest dobranie urządzeń odpornych na takie oddziaływanie.

Wszystkie urządzenia, które mają jakiekolwiek elementy elektroniczne – od małej golarki elektrycznej po ogromną ciężarówkę – podlegają testom zgodności EMC. PONTIS EMC oferuje szeroką gamę produktów audio i wideo umożliwiającą monitoring podczas takich testów.

Od 1989 roku PONTIS dostarcza odporne urządzenia EMC. Nasze systemy audio i wideo instalowane są w laboratoriach testowych na całym świecie. Charakteryzują się wysoką jakością i odpornością na usterki, nawet podczas intensywnych testów.

AP-FLYER Sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem handlowym firmy Audivio. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą marki PONTIS.

Naszym Klientom oferujemy:

  • Kamery ekranowane
  • Produkty ekranowane do specjalnych zastosowań, tj.: kamery pracujące przy polach o wysokim natężeniu (HIRF), czy nawet takie, które mogą wytrzymać jądrowy impuls elektromagnetyczny.
  • Ekranowany sprzęt audio
  • Systemy CCTV i audio
  • Ekranowane konwertery

Szczegółowe dane dostępnych produktów do pobrania ze strony producenta: (http://www.pontis-emc.com/downlads.html).