• eID
  • eID
  • eID

 

eID

AP-FLYER jest oficjalnym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem firmy REINER Kartengeräte GmbH und Co. KG (REINER SCT). Jako jedyni w Polsce, mamy możliwość zaprezentowania naszym Klientom czytniki kart eID, obsługujące nowe polskie dowody osobiste z warstwą biometryczną (chipem). Dzięki współpracy naszych firm, rozwój usług cyfrowych w Polsce wkroczy na nowy poziom. Łatwiejsze życie bez poświęcania bezpieczeństwa danych!

Dodatkowo jesteśmy wyłącznym dystrybutorem czytników REINER SCT na Litwę, Białoruś i Armenię.

W ofercie posiadamy aktualnie model CyberJack® RFID comfort (PL), w pełni spolszczony i spersonalizowany na rynek polski. Czytnik ten łączy w sobie doskonały design z rozbudowaną funkcjonalnością. Obsługuje karty chipowe w wersji stykowej i bezstykowej. Czytnik CyberJack® RFID comfort (PL) może być używany w następujących serwisach:  nID – National ID (poprzez ID cardApp), RFID serwisy bezstykowe zgodne ISO/IEC 14443, karty bankowe/bankomatowe (bankowość on-line, karty płatnicze), e-Podpis zgodny z ISO/IEC 7816 oraz do odczytu elektronicznej karty zdrowia – eHealth/e-Zdrowie.

Dzięki bezpiecznemu wprowadzaniu kodu PIN na własnej klawiaturze, poufność PINu jest gwarantowana przez cały czas.

Instrukcja do modelu CyberJack® RFID comfort (PL) dostępna jest w języku polskim.

W przygotowaniu są modele CyberJack® RFID standard (PL) oraz CyberJack® wave (PL) i już niedługo trafią na polski rynek.

CyberJack® RFID standard (PL) jest poręcznym czytnikiem kart inteligentnych, obsługuje karty RFID dotykowe i bezstykowe. Niezależnie od tego, czy korzystasz z HBCI/FinTS czy EBICS, dzięki obecnej w czytniku funkcji Secoder możesz korzystać z bankowości online zgodnie ze ścisłymi standardami bezpieczeństwa Deutsche Kreditwirtschaft.

CyberJack® wave (PL) to połączenie eleganckiego designu z rozbudowanymi funkcjami. Urządzenie to umożliwia zabezpieczenie aplikacji i transakcji, dzięki występującym zabezpieczeniom karty chipowej, za pośrednictwem Bluetooth 2.1 i 4.0 LE. Dodatkową gwarancję najwyższego poziomu ochrony daje niezależny wyświetlacz z bezpiecznym wprowadzaniem kodu PIN.